З 13 по 15 червня 2019 року українська делегація на чолі з директором інституту,  академіком Гайко Г.В., до складу якої увійшли: чл.-кор. НАМНУ Страфун С.С.; головний лікар, професор Герасименко С.І.; керівник науково-організаційного методичного відділу, д.м.н. Долгополов О. В.; головний науковий співробітник клініки № 3, д. м. н. Полулях М.В.; старший науковий співробітник клініки мікрохірургії та хірургії верхньої кінцівки, к.м.н. Безуглий А.А.; керівник лабораторії мікробіології  та хіміотерапії, к.м.н. Лютко О.Б.; лікар ортопед-травматолог Лисак А.С., лікар другої категорії Костогриз Ю.О., лікар ортопед-травматолог Безрученко С.О., лікар ортопед-травматолог Автомєєнко Є.М. та інші, брала активну участь в роботі 8–ї Польсько-Українсько-Білоруської конференції ортопедів-травматологів (м. Краків, Польща). В ході конференції наші делегати виступали з доповідями. На конференції  розглядались актуальні проблемні питання сучасної ортопедії і травматології.

програма конференції...

 

 

 

 

 

blog

19 жовтня м. Київ конференц-зал ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» відбулась міждисциплінарна конференція у форматі практичних майстер-класів «Менеджмент пацієнтів з больовими синдромами на межі медичних практик з ортопедії, неврології і нейрохірургії»

Було проведено 6 майстер-класів на актуальні міждисциплінарні теми. Виступалиавторитетні спікери-ведучі спеціалісти в галузі неврології, ортопедії, нейрохірургії. Бонус для учасників: подарунковий сертифікат що дозволяє пройти безкоштовний одноденний семінар «Робота з болем за допомогою кінезіологічних та біомеханічних тейпів».

Докладніше...

blog

З 10-13 жовтня 2018 українська делегація травматологів-ортопедів ГУ ІТО НАМНУ, у складі: чл.-кор. НАМНУ Страфун С.С.; головний лікар, професор Герасименко С.І.; керівник науково-організаційного методичного відділу д.м.н. Долгополов О. В.; головний науковий співробітник клініки №3 - д. м. н. Полулях М.В.; старший науковий співробітник клініки №9 - д.м.н. Страфун А.С. брала активну участь у роботі 39-го Міжнародного товариства ортопедичної хірургії та травматології SICOT, який в цьому 2018 року проходив у Канадському місті - Монреаль http://www.sicot.org/montreal.

Докладніше...

blog

4-5 жовтня 2018 у м. Харкові відбулася Науково-практична конференція «Сучасні дослідження в ортопедії і травматології» (Четверті наукові читання, присвячені пам'яті академіка А. А. Коржа) і Пленум ВГО "Українська асоціація ортопедів-травматологів".

Докладніше...

blog

Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання хірургії стопи"

Докладніше...