Долгополов Олексій Вікторович

+380503113904

01601, Україна, Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 27

ГоловнаНовини

Предстоятель освятив нове відділення ДУ "Інститут травматології та ортопедії НАМНУ"​

Візит Митрополи́та Епіфа́нія — митрополита Київського і всієї України, предстоятеля Православної Церкви України, Голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького, Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка до ДУ «ІТО НАМНУ»

23 вересня 2022 року в ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України» відбулася урочиста подія, а саме візит Митрополи́та  Епіфа́нія — митрополита Київського і всієї України,  предстоятеля  Православної Церкви України, Голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького, Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Шановних гостей зустрічали директор Інституту Юрій Поляченко, почесний директор інституту, академік Георгій Гайко, президент Національної академії медичних наук України, академік Віталій Цимбалюк, віце-президент академії медичних наук України, академік Ігор Лурін, місцеві лікарі та настоятель каплиці на честь святого великомученика Пантелеймона, що знаходиться в приміщенні лікувального закладу протоієрей Ігор Лавришин.

Митрополит Епіфаній освятив нововідкрите Відділення важкої поліструктурної травми та провідав поранених захисників Батьківщини, які лікуються в Інституті.

Відділення важкої поліструктурної травми відкрилось 1 серпня 2022 року. Станом на 15 вересня було прооперовано 140 пацієнтів, військових та цивільних,   які постраждали внаслідок російської агресії в Україні.

У відділенні виконуються складні реконструктивно-відновні операції на кінцівках, у тому числі, пересадка складних комплексів тканин, ендопротезування суглобів, усі види остеосинтезу, а також артроскопічні втручання на суглобах верхньої та нижньої кінцівок. Відділення розраховано на 35 ліжок.

Згодом у конференц-залі медичної установи відбулося урочисте засідання. Його Блаженство звернувся до присутніх зі словом, а також відзначив керівництво Інституту, лікарів та волонтерів церковними нагородами.

 

«Час невблаганний і той відрізок життя, який дається кожному з нас ми повинні використати на благо й для служіння ближнім. В цьому контексті праця лікарів є визначною, адже вони стають знаряддям Божим і через них Господь допомагає тим, хто цього потребує. Особливо це стосується лікування новітніх героїв, воїнів, які захищають Батьківщину, боронять найдорогоцінніше – життя наших співгромадян та нашу свободу. Випробування є важкими, але не можна падати духом чи зневірюватися, адже на нас лежить велика відповідальність – зберегти для нащадків нашу незалежність та глибоке історичне коріння. Пам’ятаймо, що в кінцевому результаті правда перемагає завжди. І Христос, який прийшов у світ, перетерпів страждання й розп‘яття, але відбулося воскресіння. Через страждання проходить і наша держава, але неодмінно настане наша перемога і мир. Тож з Божою допомогою робімо кожен на своєму місці усе можливе для наближення цього», – зокрема сказав Предстоятель.

Анонс новин, подій, публікацій