Долгополов Олексій Вікторович

+380503113904

01601, Україна, Київ,
вул. Бульварно-Кудрявська, 27

ГоловнаБлог — Артроскопія плечового суглоба та закрите вправлення акроміального кінця ключиці

Артроскопія плечового суглоба та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою Dog Bone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв'язки сухожилком m. semitendinosus.

В ДУ «Інститут травматології та ортопедії АМН України» успішно впроваджено новий метод лікування застарілого звиху акроміального кінця ключиці — артроскопія плечового суглоба та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою Dog Bone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв’язки сухожилком m. semitendinosus.

Артроскопія плечового суглоба та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою Dog Bone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв'язки сухожилком m. semitendinosus. Долгополов О.В., Безрученко С.О.

Артроскопія плечового суглоба та закрите вправлення акроміального кінця ключиці з фіксацією системою Dog Bone Arthrex та пластика клювовидно-ключичної зв’язки сухожилком m. semitendinosus.

Артроскопічна фіксація звиху ключиці в правильному положенні — це мінімально інвазивна операція, яка дозволяє через невеликі проколи вправити та зафіксувати звих ключиці в правильному анатомічному положенні та уникнути повторної операції з приводу видалення засобів фіксації. Даний метод лікування, враховуючи проведення оглядової артроскопії плечового суглоба, дозволяє вчасно діагностувати та провести оперативне втручання з приводу супутньої патології плечового суглоба (пошкодження суглобової губи лопатки SLAP та Bankart та пошкодження сухожилків ротаторної манжети плеча).

Показання для оперативного втручання: застарілі звихи акроміального кінця ключиці (давність травми більше 2 тижнів) III, IV та V ступенів за класифікацією Rockwood та III ступеня Tossy.

На відео показано оперативне втручання пацієнту з діагнозом «застарілий звих акроміального кінця лівої ключиці III тип за Rockwood».